Jdi na obsah Jdi na menu
 


A zase začínáme.........

30. 8. 2018

Vážení rodiče.

Je to tak, prázdniny uplynuly rychle jako voda a první den nového školního roku se nezadržitelně blíží. Doufáme, že jste si odpočinuli a dny volna se svými dětmi jaksepatří užilismiley S velkou radostí můžeme oznámit, že se nám po nemoci vrátila paní učitelka Blanka Bílá, přejeme jí pevné zdraví a zároveň držme společně palce paní kuchařce Marušce Jedličkové, která se i nadále léčí a zůstává v pracovní neschopnosti.

Pár nezbytných informací na úvod našeho společného "hospodaření":

  • Nový školní rok 2018/19 začíná u nás v mateřské škole v pondělí, 3. září.
  • První společná schůzka se uskuteční již ve čtvrtek, 6. září, od 16:00 hodin ve třídě Světlušek. Pokud by byla změna, včas oznámíme! A žádáme vaši účast bez  děti!
  • Do té doby vás žádáme, aby jste si důkladně pročetli školní řád pro školní rok 2018/19. Najdete ho na těchto webových stránkách v menu jako samostatný odkaz. Na rodičovské schůzce pak podpisem potvrdíte, že jste se se školním řádem seznámili.
  • Děti jsou do tříd Světlušek a Soviček rozděleny podle věku, seznamy dětí najdete na dveřích příslušné třídy.
  • Děti ze třídy Soviček si přinesou svůj hrníček na pitný režim, mladší děti vybavte dostatečným počtem náhradního oblečení a žádáme, nezapomeňte vše řádně označit (značka, podpis)

Další informace týkající se provozu a organizace dne naší mateřské školy poskytneme na již výše zmíněné rodičovské schůzce.Užívejte poslední prázdninové dny a 3. září se těšíme nashledanou!

Za mateřskou školu Ivana Kalistovásmiley