Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to bude u nás v KVĚTNU!

24. 4. 2018

Vážení rodiče a příznivci!smiley

Čas nezastavíme, květen se kvapem blíží a pro nás to znamená připravit se  hned na několik akcí. Kromě toho musíme "probrat a prožít si učivo" , které se tematicky váže například ke květnovému počasí, ke Dni Matek, k tomu, co se děje v přírodě a co  u nás ve školce - je nám spolu hezky? co už všechno umíme? víme, jak se k sobě chovat? víme, jak se chovat v přírodě? jak o ni pečovat a chránit ji? víme, jak je pro nás maminka důležitá? a co babičky? máme babičky? kdo jsou to babičky? apod.

Takže co nás čeká?

Od 23. 4. do 27. 4. probíhá v naší školce  týden čarodějnic, který si zpestříme ve středu dopoledne čarodějnickým rejem. Pro tuto příležitost vás žádáme pro vaše děti o jednoduchý kostým. Nemusíte vymýšlet nic složitého, stačí symbolicky a hlavně pohodlně!

Děkujeme!smiley

Ve čtvrtek  10. 5. zveme všechny maminky a babičky a také tety k návštěvě do naší mateřské školy! Společně s dětmi jim uspořádáme k jejich svátku slavnostní posezení při kávě a čaji, pohostíme sladkostí a předvedeme něco z našich dovedností. Sejdeme se v 16:00 hodin ve třídě Světlušek.

Letos si poprvé pozveme do naší školky místní seniory. Věříme, že pozvání přijmou a budeme je moci přivítat ve středu 23. 5. v dopoledních hodinách. Společně seniorům svoji mateřskou školu ukážeme, předvedeme něco ze svého hudebního a dramatického repertoáru a nabídneme čaj, kávu a drobné občerstvení.

Každý senior ještě obdrží osobní pozvánku!

Těšíme se!smiley

V květnu ještě proběhne v naší škole fotografování dětí s tematikou konce školního roku. Fotografka nás vyfotí ve čtvrtek 31. 5. v dopoledních hodinách. Bližší informace ještě poskytneme týden před fotografováním.

A na závěr ještě jedno smutné oznámení.sad

Onemocněla nám dlouhodobě paní učitelka Blanka. Je hospitalizována v nemocnici a dosud nemáme příznivé zprávy o jejím zdraví. Myslete, prosíme, s námi na ni a držme palce, aby se brzy uzdravila a a by se mohla zase vrátit k nám do školky. Potřebujeme ji a už se nám opravdu po ní stýská.sadsmiley.

Za mateřskou školu přeje hezké jarní dny Ivana Kalistová.