Jdi na obsah Jdi na menu
 


První dubnové info

31. 3. 2019

Vážení rodiče a příznivci naší mateřské školy

S prvními, skutečně jarními dny, nabízíme přehled toho nejdůležitějšího, co nás čeká.

Takže:

  1. Žádáme rodiče dětí ze třídy Soviček, aby vybavili své děti jednoduchým cvičebním úborem - tričko, kraťasy, legíny.
  2. Na konci dubna, 30tého v úterý, pojedeme do divadla Alfa v Plzni. Na tuto akci vybíráme částku 132 Kč. Pohádkové představení shlédneme v dopoledních hodinách, ráno vyjedeme od mateřské školy ve čtvrt na devět, vrátíme se na oběd. Dětem nemusíte nic chystat s sebou, snad jen něco svátečního na sebe. Pojedou všechny děti i ty nejmladší.
  3. V květnu plánujeme společnou oslavu Dne matek s maminkami a babičkami u nás v mateřské škole. Letos vychází termín setkání na úterý, 14. května. K posezení s drobným občerstvením a krátkým kulturním programem zveme do třídy Světlušek v 15:45 hodin.
  4. Ještě před Dnem matek nás čeká účast na Úněšovském jarmarku. Tradičně nás požádala paní starostka, aby naše děti vystoupily s krátkým pásmem a obohatily tak potěšily tak plánovaný program jarmarku. Datum konání jarmarku je stanoven na sobotu,11. května. Bližší info ještě poskytneme.
  5. V závěru měsíce května, 28 v úterý v dopoledních hodinách si pozveme do naší mateřské školy, již podruhé, naše seniory. Potěšíme je tanečkem a písničkou, připravíme něco dobrého k snědku a provedeme je po školce.
  6. Na žádost dětí vyhlašujeme na čtvrtek 4. 4.  HRAČKOVÝ DEN!

ZÁPIS DO NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY NA ŠKOLNÍ ROK 2019/20 SE USKUTEČNÍ VE ČTVRTEK, 2. 5. 2019, OD 14.30 HODIN V BUDOVĚ ŠKOLY.  Bližší info poskytneme na informačním plakátku.

Děkujeme rodičům za drobné sponzorské dary!! Moc si toho vážíme!smiley

Přejeme, už konečně, teplé a slunečné jarní dny.

Za mateřskou školu Ivana Kalistovásmiley.